kontkat-parallax.jpg
Nordyński Sp. J. phone+48 42 677 19 99

Nordyński Sp. J.

ul. Snowalniana 3
92-340 Łódź

NIP: 728-276-82-52, REGON: 101037338, KRS: 0000377749

telefon: +48 42 677 19 99
telefon: +48 42 677 14 99
fax: +48 42 677 19 98

Rachunek bankowy:
mBank Oddział Korporacyjny Łódź
30 1140 1108 0000 3621 7900 1001

Godziny otwarcia

Salon samochodów:
Poniedziałek - Piątek 10ºº - 18ºº
Sobota 10ºº - 14ºº

Serwis:
Poniedziałek - Piątek 8ºº - 18ºº
Sobota: nieczynne

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

person
mail
call
sms
Preferowana forma kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w następujących celach:

 
Wyślij zapytanie

Osoby kontaktowe

/ Nasi specjaliści

Sylwia Karpińska
Kierownik Salonu
sylwia.karpinska@nordynski.pl

 

Piotr Lewandowski
Doradca ds. sprzedaży flotowej (B2B)
plewandowski.nordynski@peugeot.pl
+48 501 510 688
GG: 33690296

Jarosław Welfel
Doradca ds. sprzedaży flotowej (B2B) - Dział sprzedaży flotowej
jwelfel.nordynski@peugeot.pl
+48 883 374 623

Przemysław Woźny
Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych
pwozny.nordynski@peugeot.pl
+48 506 012 410

Arkadiusz Dmochowski
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych
arkadiusz.dmochowski@nordynski.pl
+48 512 765 259

Kinga Smolarek
Doradca ds. sprzedaży samochodów używanych
 

Adam Baś
Administrator Sprzedaży
abas.nordynski@peugeot.pl
+48 664 008 498
GG: 33691178

Ewelina Ogrodowczyk
Kierownik działu finansowania i ubezpieczeń
eogrodowczyk.nordynski@peugeot.pl
+48 519 057 237

Agata Sadko
Doradca ds. finansowania i ubezpieczeń
agata.sadko@nordynski.pl
+48 516 141 477

Marta Rajchert
Doradca ds. finansowania i ubezpieczeń
marta.rajchert@nordynski.pl
+48 512 765 254

Martyna Malinowska
Recepcja Salonu
martyna.malinowska@nordynski.pl
42 677 19 99
 

Przemysław Kostrzewski
Szef Serwisu
Doradca Serwisowy Klienta Flotowego (B2B)
serwis@nordynski.pl
przemyslaw.kostrzewski@nordynski.pl
+48 500 086 083

Paweł Drab
Szef Działu Blacharnia i Lakiernia
pawel.drab@nordynski.pl
+48 883 374 624

Piotr Marciniak
Doradca Serwisowy Klienta Flotowego (B2B)
piotr.marciniak@nordynski.pl
+48 508 106 325

Adam Niewola
Doradca Serwisowy Klienta
adam.niewola@nordynski.pl
+48 508 243 500

Piotr Jóźwiak
Recepcja Serwisu
piotr.jozwiak@nordynski.pl
+48 516 141 466

Tomasz Duszyński
Szef Działu Oryginalnych Części Zamiennych i Akcesoriów Peugeot
tomasz.duszynski@nordynski.pl
+48 42 677 19 99

Jarosław Gawłowski
Doradca Klienta - oryginalne części zamienne i akcesoria Peugeot
jaroslaw.gawlowski@nordynski.pl
+48 42 677 19 99

Sławomir Kruzel
Doradca Klienta - oryginalne części zamienne i akcesoria Peugeot
slawomir.kruzel@nordynski.pl
+48 42 677 19 99

Jan Mrozowski
Doradca Klienta
jan.mrozowski@nordynski-rent.pl
+48 500 086 082

Sebastian Stawicki
Doradca Klienta
sebastian.stawicki@nordynski-rent.pl
+48 604 538 772

Piotr Pytel
Doradca Klienta
piotr.pytel@nordynski-rent.pl 
+48 784 960 096

Joanna Madej
Kierownik działu skuterów
joanna.madej@nordynski.pl
+48 602 150 909

Wyszukaj swój samochód motyw zdjęciowy

Znajdź swój samochód

Szukaj samochodu

Nordyński Sp. J.

Snowalniana 3
92-340 Łódź

+48 42 677 19 99

Godziny otwarcia

Salon
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Serwis
poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
sobota: nieczynne

© 2019 Nordyński Sp. J.".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem