O nas

O nas

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

person
mail
call
sms
Preferowana forma kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w następujących celach:

 
Wyślij zapytanie

Autoryzowany Salon Peugeot Łódź

Peugeot Nordyński to salon Peugeota gwarantujący szeroki wybór nowych modeli aut osobowych i dostawczych marki Peugeot. Nasi profesjonalni doradcy potrafią dobrać ofertę odpowiednią do potrzeb Klienta indywidualnego oraz flotowego.

Dealer Peugeot Nordyński to pełna oferta nowych Peugeotów wraz z aktualnymi rabatami związanymi z Wyprzedażą Rocznika 2018. Dostępne od ręki mamy wszystkie modele Peugeota m.in. gamę SUV’ów czyli Peugeot 2008, Peugeot 3008 czy Peugeot 5008. Rodzinę osobowych aut marki Peugeot uzupełnia nowy Peugeot 208, Peugeot 308 czy Peugeot Rifter. Jako autoryzowany Dealer Peugeot w Łodzi posiadamy również szeroką ofertę samochodów dostawczych. Posiadamy zadaniowe auta dostawcze marki Peugeot w różnych specyfikacjach, dostosowanych do potrzeb Klienta indywidualnego oraz biznesowego. Z racji trwającej Wyprzedaży Rocznika 2018 wyjątkowo atrakcyjne oferty przygotowaliśmy na następujące modele: Peugeot Partner, Peugeot Boxer i Peugeot Expert.

Zachęcamy do skorzystania z jazdy testowej nowym Peugeotem z naszym doradcą.

Autoryzowany Serwis Peugeot Łódź.

Prowadzimy autoryzowane ASO Peugeot w Łodzi gdzie dokonujemy profesjonalnie napraw samochodów osobowych i dostawczych marki Peugeot. Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką, wulkanizacją i naprawami mechanicznymi. Dokonujemy również napraw dla naszych klientów flotowych w ramach Serwisu dla Flot. Sprzedajemy i montujemy oryginalne części i akcesoria marki Peugeot. Podejmujemy się również przeglądów i napraw powypadkowych.

Finansowanie Peugeot: Peugeot w Kredycie - Peugeot w Leasingu.

Nasz Dział Finansowy Peugeot Nordyński zajmuje się profesjonalną, indywidualną obsługą Klienta przygotowywaniem ofert finansowych zgodnych z oczekiwaniami nabywcy. Atrakcyjne finansowane Peugeot to korzystna forma zakupu nowego Peugeota w naszym Autoryzowanym Salonie. Różne formy leasingu zapewnią optymalny rozwój działalności przedsiębiorcy, który zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty flotowej Peugeot.

Pozostałe informacje
Wyszukaj swój samochód motyw zdjęciowy

Znajdź swój samochód

Szukaj samochodu

Nordyński Sp. J.

Snowalniana 3
92-340 Łódź

+48 42 677 19 99

Godziny otwarcia

Salon
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Serwis
poniedziałek - piątek: 08:00 - 17:00
sobota: nieczynne

© 2020 Nordyński Sp. J.".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem